Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2013: Znamy gwiazdy (program, wideo)

Utworzony przez cinoo1, 11 marca 2013 r. o 13:53
Nieoficjalne Forum Fanów Zespołu IRA ira.iq24.pl zapraszamy wszystkich Fanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bozena napisał:
bozzee widzisz a ie grzmisz! co roku to samo g*wno! wstyd mi za Lublin... ale oczywiście wieśniaki co studiują na naszych wspaniałych uniwersytetach będą rozradowani. a jeśli chodzi o feliniade to przepraszam bardzo są to imprezy studenckie to dlaczego ponad połowa uczestników to dresy i buraki z okolicznych wsi ja się pytam?
zgadzam się z Tobą. I to te dresy i buraki są z Lublina a wina spada na studentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec swiata jarek zabił brata .10.04.2010r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IRA ???? ilez mozna co roku, po co nie ma innych zespołow, co za sziet !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sotys kierdzioek napisał:
jezeli 80% "studentow" to elyta rodem z wiochy to dlaczego nie bedzie zespolow disco polo? ..........una spiwa dla mnie ! to podstawa dobrej zabawy w kazdej remizie
te magyster najpierw przeczytaj artykuł do końca ze zrozumieniem ,a potem komentuj .jeśli musisz.milano, weekend,stachurski to co?-thrash metal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brudasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O nie, znowu Ira i Dżem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam gdzie są BRACIA? najlepszy zespół po tej stronie Wisły i Odry?:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alexia napisał:
Ja się pytam gdzie są BRACIA? najlepszy zespół po tej stronie Wisły i Odry?:
Bracia z tatem i ciociom Beatkom czyli "trzon lubelskiej sceny" bendom ma jurąpikniq "graly i śpiewaly".
Ostatnio edytowany 12 marca 2013 r. o 00:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie bracia? Jeden na Wawelu, a drugi miesza na Wiejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się zespoły będącę na tegorocznych Juwenaliach podobają, w mój gust najlepiej "wpada" jednak Politechnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie Bajm, gdzie Beatka ? Czemu naszych nie promujecie . Przynajmniej tu pieniadze by zostaly a tak wyjadą gdzies do stolycy czy breslau
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ metaxa - pewnie dlatego, że Bajm wziąłby tyle co te te wszystkie kapele naraz za występ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z UMCS? Na ich miasteczku od dawna nie ma żadnych imprez. Nie dawno nawet dyskotekę zlikwidowali totalne dziadostwo, jeden wielki calibat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie mogę się doczekać z niecierpliwością OCZEKUJE tych cudnych koncertów:) zwłaszcza na politechnice:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z UMCSu i liczę na to, że korowód jednak się pojawi, podobnie jak moi znajomi z uczelni i z KULu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo by nie zaprosić, to poziom juwenaliów spadł do poziomu imprez na wsiach. Albo i nawet jeszcze niżej. Przede wszystkiem za poziom odpowiada nie "gwiazda" tylko sami studenci, jak się bawią, czy dochodzi do aktów wandalizmu itd. Ja nie wiedzę różnicy pomiędzy Dżemem, Konfiturą, Nalesnikiem i Pierogiem. Wszystkie te zespoły, jakby się nie zwały, grają to samo i te same treści. Nieważne czy je zaśpiewa czy wypierdzi. Ira, Bajm, Enej, Dżem - to wszystko jedna beczka. Prawdziwą sensacją byłoby zaproszenie Tadka, Tormentii lub Horytnicy. Ale na to nikt sie nie odważy. Niech mi nikt nie pier***i że jakiś Dyzerter to jest cóś. Bo dla mnie to gówno a brudasy mieniące się rzekomo antysystemowcami wspierają system bardziej niż im się to wydaje. A czy robią to świadomie czy nie, to inna kwestia. To jest prawdziwy rap, prawdziwy przekaz buntu: https://www.youtube.com/watch?v=PDss6CPjST8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Bez ryśka riedla nima juz dzema ira to cpuny ktore szczaja pod siebie a enej to ku*** bez talenta .powinny byc metalica the bitels .juwenalia to slamsowa impra .ja koham łudstok
Bez talenta to Ty jesteś. Bez talenta do pisania po polsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SkinheadBlackMetal napisał:
Kogo by nie zaprosić, to poziom juwenaliów spadł do poziomu imprez na wsiach. Albo i nawet jeszcze niżej. Przede wszystkiem za poziom odpowiada nie "gwiazda" tylko sami studenci, jak się bawią, czy dochodzi do aktów wandalizmu itd. Ja nie wiedzę różnicy pomiędzy Dżemem, Konfiturą, Nalesnikiem i Pierogiem. Wszystkie te zespoły, jakby się nie zwały, grają to samo i te same treści. Nieważne czy je zaśpiewa czy wypierdzi. Ira, Bajm, Enej, Dżem - to wszystko jedna beczka. Prawdziwą sensacją byłoby zaproszenie Tadka, Tormentii lub Horytnicy. Ale na to nikt sie nie odważy. Niech mi nikt nie pier***i że jakiś Dyzerter to jest cóś. Bo dla mnie to gówno a brudasy mieniące się rzekomo antysystemowcami wspierają system bardziej niż im się to wydaje. A czy robią to świadomie czy nie, to inna kwestia. To jest prawdziwy rap, prawdziwy przekaz buntu: https://www.youtube....h?v=PDss6CPjST8
Brawo Władku...podałeś w linku przykład podwórkowej demagogii "zbuntowanego" rapera jakich dziesiątki można spotkać na każdym polskim blokowisku...Jeżeli uważasz,że jego "przekaz" niesie ze sobą coś odkrywczego i szczególnie wartościowego no to cóż...myśl tak dalej...Nie porównuj tylko proszę małolatów stękających do sklepanego w 5 min. lub zaje*anego komuś beatu z artystami pokroju pana Styczyńskiego,Otręby czy reszty ekipy Dżemu...To jak porównywać bełkot kloszarda z arią operową - inna kategoria estetyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ja pikole, ale badziew ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...